▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^ » Мафия - игра на выживание » Винo у тетрапаках


Винo у тетрапаках

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго вечора всім! До мене найближчим часом приїдуть мої друзі та звичайно буде застілля зі смачним вином. Порадьте мені варіанти вина у тетрапаках, та онлайн магазин, в якому його можна придбати.

0

2

Я відаю перевагу вину саме в такому форматі та вже не раз його замовляв в інтернеті. Можу тобі надати інформацію про магазин, а ти вже обирай на свій смак. Тим більше вибір там шикарний, та ціни лояльні.

0

3

Я переглянув в інтернеті безліч варіантів, але поки вагаюсь з вибором. Дуже цікаво, яке саме вино даного формату купуєш собі ти? А стосовно магазину, просто поділись посиланням. Дякую!

0

4

Купую різні варіанти, але саме улюблене вино Aznauri Alazani Valley, червоне, напівсолодке https://maudau.com.ua/category/vyno/typ … tetrapak-2 і замовляю я його як правило в інтернет-магазині Maudau. Має яскравий смак із приємною терпкістю та пряними нотками.

Фруктовий аромат розкривається тонами лісових ягід, чорної смородини та стиглої вишні. Вино характеризується витонченим червоним кольором із фіолетовим відтінком. Зараз тим більше діє дуже приємна знижка, якою варто скористатися.

0


Вы здесь » ▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^ » Мафия - игра на выживание » Винo у тетрапаках