▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^ » Мафия - игра на выживание » Вибір ноутбука


Вибір ноутбука

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Які зараз нормальні ноутбуки? Я просто в цій техніці не розбираюся, вибирають ноутбук для роботи, тому думаю заздалегідь запитаю, щоб не купити якийсь слабкий за характеристиками.

0

2

Acer Swift 3, MacBook Pro 14 (2021), HP Spectre x360 (2021), Dell XPS 13 (Late 2020), Razer Blade 14 самі топові ноутбуки за останні роки, в Інтернеті характеристики, короткий опис, фото, ціни.

0

3

Існує безліч ноутбуків, деякі для роботи, Інші для ігор, ті що ігрові зазвичай могутніше, якщо вам просто для Інтернету, можете вибрати найпростішу модель, але може зависати.

0

4

У мене у самого старий ноутбук, користуюся ним вже більше семи років, і ось незабаром планую собі новий купити. Зараз до речі дуже позитивно відгукуються про ноутбуках Acer https://zhuk.ua/noutbuky/ які є в наявності в магазині Жук.
У каталозі надані різні моделі з різними характеристиками. Дивіться всі моделі, звертайте увагу на їх ціни, і тоді вже визначайтеся який будете купувати собі ноутбук. Доречі, якщо не вистачить вам коштів, то в цьому магазині можна купити ноутбук в розстрочку.

0

5

Armen Narbek написал(а):

Які зараз нормальні ноутбуки? Я просто в цій техніці не розбираюся, вибирають ноутбук для роботи, тому думаю заздалегідь запитаю, щоб не купити якийсь слабкий за характеристиками.

Вот несколько рекомендаций по выбору.
Dell XPS 15 - этот ноутбук имеет впечатляющий дисплей, мощный процессор и большой объем оперативной памяти. Он идеально подойдет для работы с графикой и большими объемами данных.
Lenovo ThinkPad - отличный ноутбук для программистов https://shop.lenovo.ua/ru/category/note … _2581-4628. Известен своей надежностью и производительностью. Он имеет компактный дизайн, качественный экран и быстрый SSD-накопитель.
Microsoft Surface Laptop 4 - имеет стильный дизайн, качественный дисплей и мощный процессор. Он также оснащен клавиатурой с сканером отпечатков пальцев для удобства работы.

0


Вы здесь » ▬►RolePlay◉ ㅅ ◉^ » Мафия - игра на выживание » Вибір ноутбука